23 september 2025 | 2 min.

GoodNews Coffee opent winkel aan het Rokin 120-A in Amsterdam

a.s.r. real estate sloot namens het ASR Dutch Prime Retail Fund een langjarige huurovereenkomst met GoodNews Coffee voor de winkel aan het Rokin 120-A in Amsterdam. Het gehuurde object heeft een oppervlakte van circa 120 m².

De vestiging aan het Rokin wordt volledig gasloos geëxploiteerd. De bestaande gasmeter zal dan ook op korte termijn verwijderd worden. Hiermee onderstreept GoodNews Coffee haar toewijding aan duurzaamheid en energie-efficiëntie.

GoodNews Coffee 
De innovatieve koffiestartup GoodNews Coffee, breidt uit in Amsterdam. Het filiaal aan het Rokin 120-A wordt de vijfde vestiging in Amsterdam. GoodNews Coffee staat bekend om zijn moderne Grab-&-Go-concept, waarbij traditionele kiosken zijn getransformeerd tot snelle, toegankelijke locaties voor koffie, snacks en een krant. Wereldwijd telt GoodNews Coffee inmiddels 34 Grab-&-Go-locaties.

Het aanbod bestaat uit specialty coffee van 100% Arabica. Klanten kunnen hun koffie bovendien verrijken met natuurlijke vitaminesupplementen voor een extra gezondheidsboost. Naast koffie introduceert GoodNews Coffee een nieuwe reeks theeën en biedt het gezonde snacks aan, waaronder veganistische en lactosevrije opties.

GoodCollabs, samenwerking met bekende merken
Een bijzonder aspect van GoodNews Coffee is de co-branded samenwerking met andere merken. Zo zijn er GoodNews Coffee locaties samen met onder andere Lancôme, Pull & Bear, Uber en het Spaanse lifestylemerk NUDE PROJECT. NUDE PROJECT is tevens huurder van a.s.r. real estate aan de Leidsestraat 31 in Amsterdam.

Verhuurder a.s.r. real estate werd in deze transactie geadviseerd door Bettings en P van den Bosch Retail. Huurder GoodNews Coffee werd geadviseerd door Shout Retail. 

Amsterdam, Rokin, Goodnewscoffee

GoodNews Coffee op Rokin 120A in Amsterdam